Naujos koncepcijos Moxy viešbutis Kopenhagoje

Danijos sostinėje AZCM buvo atsakinga už beveik 6 900 kv. m Moxy Sydhavnen viešbučio statybą. Šio projekto plėtros kompanijai – „Vastint Hospitality“ – mes teikėme pilną statybos valdymo paslaugų paketą.

2019 m. kovą duris atvėrusiame penkių aukštų „Moxy Sydhavnen“ viešbutyje įrengėme 226 kambarius, registratūros ir baro erdvę, sporto salę, susitikimų ir žaidimų kambarius.

Viešbutis „Moxy“ priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui, jo koncepcija pritaikyta tūkstantmečio kartos keliautojų poreikiams ir skoniui.

 

 

„Vastint Hospitality“ priklauso „Vastint Group“, daugiau nei 25 metus veikiančiai tarptautinei nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo kompanijai. 2012 m. įkurta „Vastint Hospitality“ daugiausia investuoja ir plėtoja viešbučių projektus visoje Europoje.

Per ateinančius metus „Vastint Hospitality“ savo investicijų portfelį ketina papildyti mažiausiai 50 viešbučių Europoje, daugiausia Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Nyderlanduose, Prancūzijoje, Belgijoje, Austrijoje ir Šiaurės šalyse.