AZCM - patikimas Jūsų komandos narys

Mes, kaip laikinasis Jūsų statybos departamentas, vertiname pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Esame Jūsų partneris ir atstovaujame tik Jūsų interesams. Jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė. Kartu siekiame bendro tikslo – įgyvendinti projektą taip, kad patenkintumėme ir viršytumėme Jūsų lūkesčius. Geriausias mūsų darbo įvertinimas – kai ir vėl pakviečiate mus įgyvendinti savo kitą statybų projektą.

AZCM, reaguodama į klientų poreikius, teikia pilną projektų valdymo paslaugų paketą.

Mūsų paslaugos

Pasiruošimas statyboms

Statybos valdymas

Projektavimo valdymas

Garantinio laikotarpio darbų valdymas

Statybos techninė priežiūra

FIDIC Inžinieriaus paslaugos

Statybos pretenzijų / Ginčų valdymas

Techninis auditas / Įvertinimas

Pagrindiniai AZCM statybos valdymo pranašumai

Pagrindiniai AZCM statybos valdymo pranašumai

 • Efektyvus statybos projekto valdymas

  Mes, kaip laikinasis Jūsų statybos departamentas, tiesiogiai kontroliuojame visus rangovus ir tiekėjus, kad būtume tikri, jog laikomasi užsibrėžtų tikslų ir siekiama kuo aukštesnės kokybės. Todėl stengiamės išvengti bet kokių nukrypimų nuo plano ir tikslų, kad neatsirastų papildomų problemų.

 • Mažesni projekto pakeitimų kaštai

  Veiksmingas projektavimo valdymas pasiruošimo statyboms etape leidžia sumažinti pakeitimų projekte kaštus. Bendradarbiaudami su rangovais tiesiogiai ir nuolat būdami statybų aikštelėje, galime efektyviai kontroliuoti statybų procesus, numatyti galimus projekto pakeitimus ir kontroliuoti papildomų darbų ar pakeitimų kaštus.

 • Vertės inžinerija

  AZCM dirba kartu su Jumis ir pateikia bei įvertina projektavimo, biudžeto ir terminų alternatyvas. Kiekvienas sprendimas išanalizuojamas ir įvertinamas. Užuot siūlydami standartinius sprendimus, mes kūrybingai optimizuojame projekto vertę — ir visa tai Jums aktyviai dalyvaujant.

 • „Atviros knygos“ (angl. Open Book) principai ir darbo metodai

  Visi projekto dokumentai, įskaitant sąskaitas ir sutartis, pateikiami, kada Jums patogu ir reikalinga. Taip pat siekiame pateikti juos kiek įmanoma aiškiau ir nuosekliau. Kad būtumėte pilnai informuoti apie projektą eigą, Jums reguliariai siunčiame projekto įgyvendinimo ataskaitas.

 • Geresnė kokybės kontrolė

  AZCM laikosi aukščiausios kokybės standartų, o mūsų projektų valdymo metodai užtikrina kokybę visais projekto įgyvendinimo etapais. Kiekvienas projektas pradedamas tik turint Projekto planą, kuriame išsamiai išdėstoma, kaip bus siekiama projekto tikslų bei užtikrinami kokybės reikalavimai. Nors naudojamės standartizuotomis darbo priemonėmis ir praktika, nuolat tobulėjame, taikome inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus savo darbui gerinti. Po kiekvieno projekto atliekame vidinį auditą, įvertiname savo darbą bei nusprendžiame, ką turime tobulinti.

Naujausi mūsų projektai

Naujos koncepcijos Moxy viešbutis Kopenhagoje

Danijos sostinėje AZCM buvo atsakinga už beveik 6 900 kv. m Moxy Sydhavnen viešbučio statybą. Šio projekto plėtros kompanijai – „Vastint Hospitality“ – mes teikėme pilną statybos valdymo paslaugų paketą. 2019 m. kovą duris atvėrusiame penkių auk…

Daugiau apie projektą