Quadrum-MAIN-PRESS

Tai AZCM.
Jūsų statybos valdymo kompanija

AZCM – statybos projektų valdymo bendrovė, įsteigta 2008 m. Vilniuje. Kompanija teikia pilną statybų valdymo paslaugų paketą, atstovaudama kliento interesams visuose statybos etapuose – nuo pradinės jo verslo idėjos, projektavimo, pasiruošimo statyboms iki pačios statybos bei garantinio laikotarpio pabaigos.

AZCM vadovai ir darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį valdant projektavimo, tiekimo ir statybos procesus didžiausiuose ir sudėtingiausiuose statybos projektuose Lietuvos bei užsienyje. Mes statėme biurų pastatus, prekybos centrus, tarptautinių tinklų viešbučius, pramoninės ir gyvenamosios paskirties statinius.

Šiuo metu AZCM užsakymų portfelyje dominuoja mūsų ilgalaikių klientų ir pagal jų rekomendacijas su mumis dirbti nusprendusių užsakovų darbai. Kompanijos profesinė civilinė atsakomybė apdrausta 1,45 mln. eurų.

Pridėdami vertę Jūsų projektui, siekiame tų pačių tikslų – įvertinti ir sumažinti riziką, užtikrinti rezultatą, pranokti Jūsų lūkesčius bei kartu su Jumis visuomet būti žingsniu priekyje.

Dirbdami kartu nuo pradžių – pradinės Jūsų verslo idėjos – projektui suteikiame pridėtinę vertę. Ypatingą dėmesį skiriame Jūsų verslo poreikių analizei, kad pastatas atitiktų reikiamus kokybės ir ilgaamžiškumo kriterijus, o Jums garantuotų turto vertę ir likvidumą, maksimalią investicijų grąžą bei minimalius eksploatavimo kaštus.

Unikalus vaidmuo

Dirbame taip, tarsi būtume Jūsų laikinasis statybos departamentas. Visi rangovai ir tiekėjai valdomi ir kontroliuojami tiesiogiai. Viską kontroliuojate Jūs.

Unikali strategija

Kaštų ir laiko kontrolė – esminiai statybų rizikos valdymo komponentai. Kai į projektą įsitraukiame ankstyvais jo etapais, svarbūs sprendimai priimami tiksliai ir laiku, nes kiekvieną projekto etapą ar jo dalį galima įgyvendinti ir kontroliuoti atskirai. Tokiu būdu sumažiname rizikas, nes tiesiogiai kontroliuojame biudžetus ir darbų grafikus – dvi pagrindines sritis, kur reikalingas visiškas skaidrumas ir atskaitomybė. Nekyla didelių nenumatytų išlaidų pavojus. Patys nusprendžiate, kaip bus tvarkomas biudžetas ir kaip reikės laikytis darbo grafiko, ir tokiu būdu sutaupote brangaus laiko.

Unikali kompetencija

Kadangi esame dirbę didžiausiose Švedijos, Danijos ir Lietuvos statybų bendrovėse bei valdę sudėtingiausius statybų projektus, AZCM komanda turi reikiamų žinių, įgūdžių ir patirties įgyvendinant visų tipų projektus. Projektų valdymas yra mūsų aistra.

Rezultatas – lankstumas, skaidrumas ir visiška projekto kontrolė

Mūsų statybos valdymo modelis leidžia supaprastinti ir užtikrinti efektyvų kokybės, biudžeto, terminų, dešimčių skirtingų rangovų ir tiekėjų valdymą. Visą procesą patikimai, lanksčiai, skaidriai ir profesionaliai kontroliuoja AZCM specialistai, kurie yra tai darę jau daugelį kartų. Jei matome, kad projekto biudžetas ar terminai neišvengiamai keičiasi, tiksliai paaiškiname, kodėl taip yra, ir visiškai kontroliuojame šiuos procesus.

Naujausi mūsų projektai

Naujos koncepcijos Moxy viešbutis Kopenhagoje

Danijos sostinėje AZCM buvo atsakinga už beveik 6 900 kv. m Moxy Sydhavnen viešbučio statybą. Šio projekto plėtros kompanijai – „Vastint Hospitality“ – mes teikėme pilną statybos valdymo paslaugų paketą. 2019 m. kovą duris atvėrusiame penkių auk…

Daugiau apie projektą